STDL UMED Łódź serdecznie zaprasza wszystkich studentów analityki medycznej na wydarzenie pod tytułem „Koledzy dla Kolegów”, odbędzie sie ono w patio Centrum Informacyjno-Bibliotecznego Uniwersytetu Medycznego, dnia 17 listopada w godzinach od 16 do 19.
Celem wydarzenia jest wzajemna komunikacja między studentami różnych lat, wymiana poglądów, uzyskanie nowych znajomości. Szczególnie zapraszamy studentów pierwszych lat, będziecie mieli okazje spotkać się z nami i uzyskać przydatne wskazówki. Ponadto jestesmy otwarci na wasze uwagi i zastrzeżenia dotyczące przedmiotów na studiach. Dzięki temu bedziemy mogli skutecznie zareagować i poprawić skuteczność naszego kształcenia.
Przypominamy, że nadal prowadzimy zapisy do naszego stowarzyszenia, zapraszamy do bezpośredniej rozmowy z nami na wydarzeniu.
Czekamy na Was 17 listopada!
Ps. Cały czas trwa proces zmiany nazwy naszej organizacji. Niestety formalności nas nie oszczędzają, dlatego przez pewien czas będziemy się posługiwać dwiema nazwami.